2 میلیون و 140 هزار خودرو از راه های استان تهران در تعطیلات عبور کردند-مترجم - مترجم

2 میلیون و 140 هزار خودرو از راه های استان تهران در تعطیلات عبور کردند-مترجم

«عادل مصدقی» عصر شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا بیان کرد: طبق گزارش سامانه‌های تردد شمار در کلیه جاده‌های استان تهران تاکنون یک میلون و ۸۰۰ خودرو به استان تهران بازگشتند و پیش بینی می‌شود تا ۲۴ ساعت آینده بیش از ۳۰۰ خودرو دیگر از مسافرت برگردند.

وی افزود: بیشترین حجم سفر خودروها از تهران به سمت استان‌های مازندران و گیلان صورت گرفت.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران تاکید کرد: بیشترین تردد خودروها در آزاد راه‌های تهران- کرج و همچنین تهران- قم صورت گرفت.

وی در ادامه از آخرین وضعیت ترافیکی در جاده‌های ورودی پایتخت نیر گفت: هم اکنون تردد خودروها در مسیرهای ورودی به شهر تهران پرحجم است.

وی ادامه داد: ترافیک در مسیرهای کرج، دماوند؛ فیروزکوه، پاکدشت و قم به سمت تهران پرحجم و نیمه سنگین است.

مصدقی خاطرنشان کرد: در سایر محورهای ورودی و خروجی تهران تردد خودروها بصورت روان و عادی در جریان است که پیش بینی می‌شود تا ساعات آینده حجم ترافیک در مسیرهای ورود تهران افزایش یابد.

وی درباره آخرین وضعیت جوی در جاده‌های استان تهران نیز گفت: در حال حاضر شاهد بارش خفیف باران در محور دماوند به فیروزکوه هستیم اما در سایر مسیرهای هیچ سامانه بارشی فعال نیست و هوا آفتابی است.

معاون راهداری استان تهران به مسافران توصیه کرد جهت اطلاع از آخرین وضیت ترافیکی در جاده‌های سراسر کشور به سامانه ۱۴۱ تماس حاصل کنند.

تهرام / ۷۲۴۳/‏/‏۶۱۳۹

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار