۹۷ گزارش تخلف تعزیراتی در خراسان جنوبی رسیدگی شد-مترجم - مترجم

۹۷ گزارش تخلف تعزیراتی در خراسان جنوبی رسیدگی شد-مترجم

محمد حسین اشرفی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه در این ارتباط متخلفان به پرداخت ۴۳۸ میلیون ریال جزای نقدی محکوم شدند افزود: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان موسوم به طرح ضیافت از نهم اردیبهشت آغاز شد و تا ۱۵ خردادماه جاری ادامه داشت.

وی بیان کرد: در اجرای این طرح نظارتی توسط اداره کل تعزیرات حکومتی استان ۱۵۵ بازرسی مشترک با ۴۰ اکیپ صورت گرفته است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان جنوبی اظهار داشت: در قالب اجرای طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان، بر عملکرد اصناف سطح استان به ویژه اصنافی که فعالیت آنها در این ماه شاخص تر بود بازرسی و نظارت مستمر انجام گرفت.

وی یادآور شد: سازمان تعزیرات حکومتی با توجه به ایام خاص ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای عمومی مصرف کنندگان برای خرید برخی کالاها و مایحتاج مورد نیاز از قبیل اقلام لبنی، قند و شکر، خرما، زولبیا و بامیه، مواد پروتئینی، برنج، روغن، سبزیجات و سایر و همچنین با عنایت به شرایط اقتصادی موجود در بازار، طرح نظارتی ضیافت ۹۸ را در سراسر کشور اجرا کرد.

اشرفی تاکید کرد: بیشترین تخلفات پرونده‌هایی که در شعب تعزیرات حکومتی استان مورد بررسی قرار گرفت به ترتیب مربوط به درج نکردن قیمت، گرانفروشی و ارائه ندادن فاکتور خرید بوده است.

وی از شهروندان خواست؛ هرگونه گزارش یا شکایت‌های خود در ارتباط با تخلفات مختلف را از طریق تلفن گویای ۱۳۵ یا سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۰۱۳۵ و سامانه اینترنتی www.tazirat135.ir ارسال کنند تا در اسرع وقت موضوع رسیدگی شود.

۷۵۵۷* ۶۰۵۴

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار