۱۰۲۰ ریال اعتبار سفر رئیس جمهوری به دیر اختصاص یافت-مترجم - مترجم

۱۰۲۰ ریال اعتبار سفر رئیس جمهوری به دیر اختصاص یافت-مترجم

علی درویشی روز شنبه در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان دیر افزود: از این میزان ۵۲۰ میلیارد ریال در سال جاری و مابقی سال آینده پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: همچنین امسال ۳۶۰ میلیارد ریال اعتبار به شهرستان دیر اختصاص یافته که برای ۱۸۲ پروژه در ۱۸ فصل با اولویت توجه به طرح های نیمه تمام و محوریت توسعه خدمات شهری و عشایری، حمل و نقل، فرهنگ و هنر، بهداشت و درمان، منابع آبی و آبخیزداری هزینه خواهد شد.

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهرگفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی در مبادله موافقت نامه ها و شروع کار پروژه ها تلاش کنند.

وی اظهارداشت: ۲۶۰۰ پروژه نیمه تمام در استان بوشهر وجود دارد که برای تکمیل و بهره برداری آنها به ۲۱ هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

فرمانداردیر گفت: این شهرستان ظرفیت بسیار بالایی برای توسعه و پیشرفت دارد و مدیران دستگاه‌های اجرایی برای شناسایی این ظرفیت ها تلاش کنند.

کریم علی حسنی افزود: دغدغه اصلی در شهرستان مبلمان شهری است که انتظار است با تلاش شهرداری ها از محل ارزش افزوده و درآمد داخلی چهره شهرها متفاوت تر از گذشته شود.

وی گفت: اعتبارات سفر رئیس جمهوری در فصل های گردشگری، اسکله خورخان، ساماندهی بندردصیادی، تکمیل بیمارستان و نوسازی محیط های آموزشی هزینه می شود.

فرماندار دیربا اشاره به تکمیل پروژه های نیمه تمام شهرستان بیان کرد: کاهش هزینه های دولتی و توجه به پروژه های تاثیرگذار سیاست اصلی شهرستان قرار گرفته و مدیران تلاش کنند تا پروژه هایی که در هفته دولت به نتیجه ای می رسد در اولویت کاری خود قراردهند.

وی گفت: پروژه پاسگاه محیط بانی کوه نمک جاشک، تسریع در طرح جاده وفاق، پروژه های بنیاد مسکن، منابع آب و عمران شهری در اعتبارات این شهرستان مورد توجه قرارگرفته است.

شهرستان دیر در فاصله ۲۰۰ کیلومتری جنوب استان بوشهر قراردارد.

۷۲۰۷/‏۶۰۴۳

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار