کاهش آسیب های اجتماعی با جدیت پیگیری می شود-مترجم - مترجم

کاهش آسیب های اجتماعی با جدیت پیگیری می شود-مترجم

به گزارش ایرنا، مرضیه جلیل پور عصر دوشنبه در دیدار از مرکز آسیب های اجتماعی بهزیستی استان اظهار داشت: با توجه به اینکه مدیر کل امور بانوان و خانواده، دبیر مرجع متناظر کنوانسیون کودک در استان است پیگیری امور حوزه کودکان بویژه در خصوص آسیب های اجتماعی بیش از پیش مورد توجه قرار می گیرد.

وی ادامه داد: بی شک جامعه سالم و توسعه یافته نیازمند خانواده های سالم و به دور از آسیب های اجتماعی است و این مهم در تربیت کودکان که آینده سازان کشور هستند از اهمیت دو چندانی برخوردار می شود.

جلیل پور تصریح کرد: زنجیره آسیب های اجتماعی و تاثیر آن بر زندگی آحاد مردم تا اندازه ای حائز اهمیت است که رهبر معظم انقلاب بارها نسبت به رسیدگی آن از سوی مسئولان توصیه کرده اند و خواستار رصد لحظه ای و تحول در کاهش آسیب های اجتماعی شده اند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده چهارمحال و بختیاری افزود: مسائل مربوط به کودکان و همسران در معرض آزار و زنان و دختران آسیب دیده موضوع مهمی است که نه تنها بهزیستی بلکه باید همه نهادهای مرتبط با این موضوع برای به حداقل رساندن آن همکاری و تعامل داشته باشند.

به گزارش ایرنا، اورژانس اجتماعی به عنوان مرکز مداخله کننده در بحران های فردی، خانوادگی و اجتماعی است که این مرکز برای حمایت از افراد در معرض آسیب و آسیب دیده اجتماعی و سایر افرادی که در شرایط بحران قراردارند و نیز شناسایی آسیب های اجتماعی شایع و در حال شیوع و اطلاع رسانی خدمات سازمان بهزیستی برای گروه های هدف تشکیل شده است.
۷۳۶۳/۲۰۹۷

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار