وحدت و همدلی آزادسازی خرمشهر را رقم زد-مترجم - مترجم

وحدت و همدلی آزادسازی خرمشهر را رقم زد-مترجم

به گزارش ایرنا سردار سرتیب حسن شاهوارپور جمعه شب در همایش فاتحان خرمشهر در مسجد جامع خرمشهر اظهار داشت: مقام معظم رهبری همچون امام راحل کشور، نظام و مردم را به سوی پیشرفت هدایت می‌کند و امروز با تکیه بر هدایت‌های مقام معظم رهبری نیز باید مشکلات را از پش روی برمی داریم.

وی بر وحدت و همدلی بین مردم و مسئولان تاکید کرد و گفت: رمز پیروزی و مقاومت در خرمشهر وحدت و همدلی مردم بود و ما اگر اتحاد داشته باشیم اتفاقات بسیار خوبی رقم خواهدکرد و لذا وحدت و همدلی سرلوحه کار همه مسئولان وآاحاد مردم باشد.

سردار شاهوارپور مقاومت در برابر دشمنان انقلاب و کشور را تنها راه پیروزی بر مشکلات دانست و افزود: اگرمانند آزاد سازی خرمشهر مقاومت و ایستادگی کنیم حتماً خداوند متعال به وعده خود عمل می‌کند و در نهایت پیروزی را به ملت ایران ارمغان خواهد داد.

وی گفت: مردم وآحاد مردم می‌دانند که خرمشهر و خوزستان دین خود را به اسلام و کشور ادا کرد و انتظار می‌رود مسئولان مرکزنشین توجه ویژه ای به مسائل و مشکلات مردم خوزستان به ویژه خرمشهرداشته باشند.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان گغت: انتظار می‌رود دولتمردان و مسئولان کشور همانند مقام معظم رهبری که همیشه نسبت به خوزستان عنایت ویژه دارند توجه کافی به مشکلات این استان داشته باشند.

وی افزود: زخم‌های جنگ هنوز بر پیکره خرمشهر باقی است و این امر مستلزم به این مهم است که همه نیروها و مدیریت جهادی برای رفع مسائل و مشکلات این شهر بسیج شوند.

فرمانده سپاه ولیعصر (عج) خوزستان در ادامه گفت: ما مرزبانان ایران افتخار می‌کنیم که مرزبان این کشور هستیم ولی انتظار توجه مسئولان مرکزی کشور را داریم.

سردار شاهوارپور سوم خرداد را حاصل مقاومت جانانه مردم ایران اسلامی به ویژه مردم خوزستان دانست.

به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان همایش فاتحان خرمشهر با حضور پیشکسوتان دفاع مقدس در مسجد جامع این شهر برگزار شد.

۷۱۰۰/‏

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار