نهادها و دستگاه های مختلف مردم استان مرکزی را به حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند-مترجم - مترجم

نهادها و دستگاه های مختلف مردم استان مرکزی را به حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کردند-مترجم

به گزارش ایرنا، سپاه روح الله استان مرکزی در بیانه خود آورده است: مقاومت مردم فلسطین و محور مقاومت پایه‌های سست حکومت فرزندان شیطان را به تزلزل انداخته است.

بیانیه تاکید کرده است: امروز به واسطه پایداری و مقاومت مردم فلسطین و محور مقاومت پایه‌های سست حکومت فرزندان شیطان به تزلزل افتاده و دیوار حائل‌ها و گنبدهای آهنین توان حفاظت از صهیونیست‌ها را ندارند.

در این بیانیه با اشاره به علت چرایی اهمیت این روز آورده است: امسال توطئه بسیار بزرگی که در رأس آن آمریکا قرار گرفته است فلسطینیان را تهدید می‌کند؛ در این توطئه بزرگ با عنوان «معامله قرن» استکبار جهانی و برخی حکام خائن عرب درصدد هستند تا از رژیم غاصب صهیونیستی حمایت ویژه‌ای داشته باشد و حقیقت مسئله فلسطین را به انحراف و انزوا بکشانند.
این بیانیه با تاکید بر این واقعیت تلخ که بیش از نیم قرن است رژیم غاصب و نژادپرست صهیونیستی از هیچ جنایتی علیه مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین دریغ نکرده، در ادامه افزوده است: این توطئه قرار است به بیش از ۷۰ سال جنایت و تجاوزگری رژیم غاصب صهیونیستی رنگ مشروعیت ببخشد.
در بخش دیگر این بیانیه با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس توسط بنیانگذار فقید انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) گفته شده است: روز قدس، روز تجسم تأثیر شگرف ولایت فقیه در به حرکت واداشتن توده‌های عظیم مردمی در جهت دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) و ناکام گذاشتن ترفندهای شوم دشمنان اسلام است.
سپاه روح‌الله استان مرکزی در این بیانیه روز قدس را روز نمایش قدرت آزادگان جهان علیه استکبار و استبداد جهانی و روز تجلی فریاد مظلومیت مردم فلسطین در مقابل ددمنشی‌ها و تجاوزگری‌های وحشیانه صهیونیزم و رژیم اشغالگر قدس دانسته و تصریح کرده است: وظیفه امروز امت اسلامی مقاومت و مخالفت همه‌جانبه با جبهه استکبار است.
در ادامه این بیانیه تصریح شده است: امروز به واسطه پایداری و مقاومت مردم فلسطین و محور مقاومت پایه‌های سست حکومت فرزندان شیطان به تزلزل افتاده و دیوار حائل‌ها و گنبدهای آهنین توان حفاظت از صهیونیست‌ها را ندارند.
این بیانیه تاکید کرده است: صهیونیست غاصب باید بداند حکومت اسلامی و به ویژه مردم شریف و انقلابی ایران همواره از حقوق به‌حق ملت فلسطین حمایت کرده و غده سرطانی اسرائیل غاصب را محکوم می‌کند و باز هم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، روز مرگ صهیونیست غاصب فرا می‌رسد و بار دیگر آسایش و خواب راحت از استکبار جهانی سلب خواهد شد.
اداره کل تأمین اجتماعی استان مرکزی نیز با صدور بیاینه اعلام کرده است: امسال هم مانند سال‌های گذشته مردم مسلمان جهان و ملت حماسه آفرین ایران به خصوص مردم شریف و ولایتمدار استان مرکزی در روز جهانی قدس مشت‌های گره کرده خود را به سمت دهان صهیونیسم و حامیان آن نشانه می‌گیرند و پیام آور نجات مظلومین می‌شوند.

بیاینه آورده است: ضمن گرامیداشت روز قدس از عموم هموطنان دعوت می شود که در راهپیمایی این روز برای اعلام همبستگی با مردم مظلوم فلسطین شرکت کرده وبر زنده و جاودانه بودن آرمان رهایی قدس شریف از چنگال رژیم غاصب صهیونیستی، تاکید کنند.

فرماندهی انتظامی استان مرکزی نیز با صدور اطلاعیه‌ای ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، این روز حماسی را روز شکست معامله قرن و تثبیت آرمان فلسطین خواند و مردم انقلابی استان را به حضور حماسی و به یاد ماندنی در راهپیمایی روز جهانی قدس فرا خواند.

در این اطلاعیه آمده است: روز جهانی قدس نشانگر اهمیت غیر قابل انکار مسئله آزادی فلسطین از یوغ غده سرطانی صهیونیسم و بیانگر این نکته مهم است که آزادی قدس شریف؛ “آرمان” همه مسلمانان جهان است و نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز “قدس” نشانه تدبیر و دوراندیشی حکیمانه امام راحل برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین است.

در اطلاعیه آمده است: روز قدس؛ روز وحدت و همگرایی امت اسلامی و نماد مقابله با تلاش مستکبران و رژیم غاصب صهیونیستی در تشدید واگرایی و ایجاد اختلاف بین مذاهب اسلامی و روز همبستگی مسلمانان جهان با ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین و فریاد انزجار از رژیم غاصب صهیونیستی به عنوان دشمن مشترک امت اسلامی است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه آمده است: فرماندهی انتظامی استان مرکزی بار دیگر، در آستانه روز جهانی قدس ضمن محکوم کردن جنایت اشغالگران و متجاوزان، مجدداً با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و با پیروی از رهبر معظم انقلاب در دفاع از ارزش‌های والای انقلاب و خدمتگزاری به مردم بصیر ایران اسلامی، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام و همراه با مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس انزجار خود را از رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار جهانی را به گوش جهانیان می‌رساند.

روابط عمومی سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری اراک نیز با صدور پیامی اعلام کرد: روز جهانی قدس به عنوان روز آمادگی برای آزادی قدس شریف، نشان دهنده بیداری مسلمانان در مقابل مستکبران، زورگویان و غاصبان است و فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل باید سراسر کشورهای اسلامی را پر کند.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، با مشت های گره کرده همگام با ملت همیشه در صحنه ایران پر شورتر از همیشه خواهیم آمد و در راهپیمائی با شکوه روز قدس شرکت کرده و ضمن لبیک به فرمان امام خمینی (ره) و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری جنایات اسرائیل و حامیان این رژیم جعلی را محکوم و بار دیگر عزم و اراده راسخ خویش را در حمایت از حقوق ملت مظلوم و ستم دیده فلسطین به جهانیان نشان خواهیم داد.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی نیز در اطلاعیه عنوان کرد: کارکنان، مربیان و اعضای کودک و نوجوان مراکز فرهنگی هنری کانون استان مرکزی همگام با دیگر مردم روزه دار، در مراسم با شکوه راهپیمایی روز قدس شرکت می کنند و از کودکان و نوجوانان مظلوم و ستم دیده فلسطین دفاع خواهند کرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: روز قدس روز خروش یکپارچه امت بزرگ اسلام علیه رژیم کودک کش و غاصب اسراییل است و بار دیگر روز جهانی قدس فرارسید تا ملت بزرگ، ولایتمدار و فهیم ایران اسلامی همگام با سایر مسلمانان جهان حرکت وحشیانه و ددمنشانه اسرائیل غاصب در نسل کشی مردم مظلوم فلسطین به ویژه کودکان معصوم را محکوم کنند.

شهرداری اراک نیز با صدور بیانیه ای اعلام کرد: مجموعه شهرداری اراک ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس، آحاد مردم شریف شهر اراک را به شرکت گسترده در راهپیمایی این روز بزرگ دعوت می نماید.

در بخشی از این بیانیه آمده است: روز قدس یادگار بزرگ امام راحل عظیم الشان انقلاب و تجلی گاه رشادت و پایمردی، اراده استوار و حمایت های جانانه و شور انگیز امت های مسلمان جهان از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت باصهیونیسم جنایتکار و استکبار جهانی است.

در این بیانیه عنوان شده است: روز قدس میراث گرانبهای بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی و نشانی از عمق دور اندیشی و هوشمندی امام خمینی (ره) است که بیانگر اعتقاد و پایبندی به اندیشه وحدت و انسجام اسلامی مقابل زورگویان عرصه جهانی است.

اتاق های تعاون، اصناف و بازرگانی استان مرکزی نیز با صدور بیانه ای مشترک اعلام کردند: روز قدس روزی است که مومنان و مسلمانان روزه دار یک صدا ندای مظلومیت فلسطین را به گوش جهانیان می رسانند.

در ادامه این بیانیه آمده است: این تدبیرهوشمندانه و یادگار جاویدان بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، مسیر تحقق وعده الهی و تعیین سرنوشت هرملتی به دست خود را نشان می دهد و پیامی واضح به مستکبران و ظالمان است که جنایت علیه بشریت، ظلم تاریخی به یک ملت و وارونه کردن حقایق پایدار نخواهد بود

جامعه اسلامی فرهنگیان استان مرکزی، دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی، جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مرکزی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی و سایر ارگانها، نهادها، تشکل ها و دستگاه اجرایی استان مرکزی نیز همگان را به حضور پر شور در راهپیمایی روز جهانی قدس فراخواندند.

راهپیمایی روز قدس در ۱۰۱ نقطه استان مرکزی برگزار می شود.

۶۹۹۱/‏۳۰۷۵
 

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار