نظریه مقاومت امام خمینی (ره) قلب غرب و آمریکا را نشانه گرفت-مترجم - مترجم

نظریه مقاومت امام خمینی (ره) قلب غرب و آمریکا را نشانه گرفت-مترجم

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام فتاح دماوندی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه دماوند با اشاره به مراسم سالگرد رحلت امام (ره) و فرمایشات داهیانه رهبر معظم انقلاب در خصوص مسئله مقاومت در سیره امام راحل، اظهار داشت: امام (ره) برخلاف تفکر غلط امروزی، مقاومت در برابر گردن کلفت‌های دنیا را امری ممکن می‌دانست.

وی افزود: استقامت در راه حق باید در همه زمینه‌های حفظ فرهنگ اسلامی، امنیت و مسائل اقتصادی و معیشتی انجام شود و اگر مشکلات اقتصادی مردم را آزار می دهد به خاطر ضعف عملکرد همه دولت های فعلی و گذشته است.

امام جمعه دماوند با بیان اینکه در طول ۲۱ سال گذشته در تعیین شعار سال، اکثر عناوین برای تقویت اقتصاد کشور انتخاب شده است، گفت: اقتصاد بر ازدواج و فرزند آوری، جرم و فساد، طلاق و کاهش جمعیت و همچنین اشتغال تأثیر مستقیم دارد، ولی مسئولان آنچنان که باید به این مهم در کشور توجه نکرده اند.

وی با اشاره به اینکه در حدود چهار میلیون بیکار زیبنده دولت اسلامی نیست، ادامه داد: دولت باید اشتغال را در اولویت خود قرار دهد و در این زمینه تلاش بیشتری انجام شود.

امام جمعه دماوند ضمن تشکر از دولت‌ها در فراهم سازی زیرساخت‌های بخش نظامی، بیان کرد: امروز ایران برترین قدرت نظامی در غرب آسیا و چهارمین قدرت بزرگ دنیا از نظر موشکی است که به برکت آن کسی جرأت تهدید ما را ندارد.

وی بر ترویج سبک زندگی اسلامی تاکید کرد و افزود: امر به معروف و نهی از منکر از فرائضی است که کمتر مورد توجه واقع شده که از مردم شریف شهرستان دماوند تقاضا دارم اگر منکری را مشاهده کردند، اطلاع‌رسانی کنند تا برخورد شود.

حجت الاسلام فتاح دماوندی در ادامه با اشاره به تحولات منطقه‌ای و جهانی تصریح کرد: عقب نشینی کاخ سفید و ضرورت هوشیاری نسبت به عملیات فریب دشمن موجب شد که ترامپ اعلام کند که با ایران بدون هیچ پیش‌شرطی مذاکره می کند درحالی‌که در گذشته ۱۲ شرط گذاشته بودند.

وی با اشاره به اینکه این بازی روانی جدید آمریکا است، گفت: این کشور یک روز تهدید می‌کرد و امروز به برداشتن شرط‌ها تاکید می کند.

تهرام/۷۲۴۶/۶۰۰۳

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار