نظام اسلامی با خون شهیدان استحکام یافت-مترجم - مترجم

نظام اسلامی با خون شهیدان استحکام یافت-مترجم

آیت الله سید محمد سعیدی روز پنج شنبه در آیین معنوی خطبه خوانی خادمان حضرت معصومه در شبستان امام (ره) اظهار داشت: ملت ایران به برکت خون پاک شهیدان قدرت عقل و اراده خود را به کار انداختند و در عصر غیبت از ولی فقیه اطاعت کردند. مردم از اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع می کنند، و این موضوع یک امر شخصی، حزبی و جناحی نیست.

وی بیان کرد: ملت در دوران رژیم ستم شاهی از دشمنان قرآن و عترت و طاغوت پهلوی بیزاری جستند و نظام اسلامی را بر پا داشتند و این نتیجه اطاعت از عقل است.

آیت الله سعیدی گفت: این مسیر امروز نیز ادامه دارد و اکثر مردم با رای به انقلاب و نظام اسلامی و با خون شهیدان که به این نهال مقدس تزریق شد و همچنین استقامت جانبازان و ایثارگران همچنان پای این انقلاب و اهداف الهی آن ایستادند.

وی تصریح کرد: این یک رسالت الهی است و کار شخصی و حزبی و جریان نیست و اگر حزبی است حزب الله و اگر لشکری نیز است فقط جندالله است و مردم نیز با این اعتبار پای پرچم انقلاب و جمهوری اسلامی ایستاده و از آن پشتیبانی می کنند.

آیت الله سعیدی با اشاره به تداوم توطئه های دشمنان علیه اسلام ناب محمدی گفت: در صحنه جهانی استکبار، انگلیس و صهیونیست ها و همچنین وهابی های منافق و غیر مسلمان و تکفیری که در ظاهر پرچم لا اله الا الله را برداشته ولی به بریدن سر انسان های بیگناه، کشتن کودکان و آتش زدن خانه اقدام می کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت هشتم شوال سالروز تخریب قبور بقیع بیان کرد: اهل بیت با آن همه خدماتی که به اسلام، ساحت قرآن کریم و اهداف الهی داشتند، توسط گروهی بی خبر از خدا و پیغمبر و بی توجه به قرآن و عترت هم در زمان حیات و هم پس از شهادت مورد ظلم قرار گرفتند و دشمنان از روی بغض به ائمه اطهار (عه) رگز نتوانستند وجود یک حرم و بارگاه را برای این بزرگواران تحمل کنند.

۹۴ سال پیش در هشتم شوال سال ۱۳۴۴ هجری قمری مصادف با ۲۴ می ۱۹۲۳ و ۲ خرداد ۱۳۰۲ هجری شمسی قبرستان بقیع به دستوهابیون تخریب شد.

‏۷۴۰۳/‏‬ ۶۱۳۳/‏

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار