مقاومت و حفظ وحدت مهمترین نیاز کشور است-مترجم - مترجم

مقاومت و حفظ وحدت مهمترین نیاز کشور است-مترجم

به گزارش ایرنا سردار سرتیپ یحیی عظیم پور روز جمعه در راهپیمایی روز جهانی قدس در گناباد افزود: مقاومت در عرصه‌های اقتصادی، علمی و فناوری رمز موفقیت و سربلندی کشور است.
وی اظهار داشت: برخی اشخاص با طرح مسائلی مانند آنکه اگر با ابرقدرتها کنار نیاییم نمی‌توانیم زندگی کنیم، به دنبال طرح مذاکره با دشمنان و ایجاد هراس در مردم در مواجهه با استکبار هستند.
وی گفت: مقاومت مهمترین رمز سربلندی، عزت و افتخار نظام جمهوری اسلامی است و کشور ما با مقاومت و اتکا به توان داخلی به موفقیت‌های بسیار دست یافته که مهمترین آن پیشرفت در بخش‌های هسته‌ای و تولید موشک و تجهیزات نظامی است.

سردار عظیم پور با بیان اینکه نیاز مهم جامعه ما حفظ وحدت و پرهیز از تفرقه است، افزود: رهبر معظم انقلاب به صراحت عنوان کردند که اصولگرا و اصلاح طلب نداریم و همه باید حول محور حفظ دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی و با ایستادگی برابر زیاده خواهی‌های استکبار جهانی خادم مردم باشند.

وی اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در حوزه‌های دانش بنیان نیز علمدار علم و فناوری میهن هستند و با تأکیدات معظم له معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی سنوات گذشته تشکیل شد.
وی گفت: فرار مغزها از کشور صحیح نیست و امروز به فضل خدا نخبگان میهن ما با هم افزایی برای رفع مشکلات کشور تلاش می‌کنند و گلوگاههای تحریم را باز کرده اند.
سردار عظیم پور با بیان اینکه ترور امام جمعه کازرون و طلبه همدانی سرآغاز فتنه دشمنان در کشور است، افزود: فتنه ۹۸ هم مانند فتنه ۸۸ به سرانجام نمی‌رسد و با بصیرت رهبر معظم انقلاب و ایستادگی مردم در حفظ دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی استکبار جهانی در اهداف خود ناکام خواهد شد.

وی ادامه داد: مردم با خائنان به ملت در هر مسندی که باشند با قاطعیت برخورد می‌کنند و دولتمردان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید با روحیه مقاومت و حفظ اتحاد و همدلی خادم واقعی ملت باشند.
شهرستان ۹۰ هزار نفری گناباد در ۲۸۷ کیلومتری جنوب مشهد واقع است.
۲۰۹۵/ ۶۰۵۳

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار