مسابقات ورزشی می تواند در تحکیم وحت موثر باشد-مترجم - مترجم

مسابقات ورزشی می تواند در تحکیم وحت موثر باشد-مترجم

«علی مصطفوی» روز چهارشنبه در اولین مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزش ناشنوایان گفت: نزدیک به ۲۰ هزار نفر از قومیت‌ها و مذهب‌های مختلف مسابقات والیبال لیگ ملت‌ها را در میدان‌ها، پارک‌ها و سینماهای شهر بدون هیچ مشکلی تماشا کردند و این نشان دهنده ظرفیت شهر ارومیه در میزبانی مسابقات بین المللی است.

وی به آثار اقتصادی مسابقات ورزش نیز اشاره کرد و گفت: برگزاری رویدادهای ورزشی عاملی مهم در جذب گردشگران و رونق اقتصادی منطقه است که باید برای استفاده از این ظرفیت مهم در استان برنامه ریزی لازم صورت گیرد.

وی در ادامه افزود: پیشکسوتان حوزه‌های ورزشی نیز باید در زمینه اجتماعی کردن ورزش پیشقدم باشند و تلاش‌های لازم را انجام دهند.

اولین مراسم تجلیل از پیشکسوتان ورزش ناشنوایان روز چهارشنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان‌غربی و مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان در سالن جلسات این اداره کل برگزار شد.

در این مراسم احکام هیات رئیسه ورزش‌های ناشنوایان به حبیب الله غالب، ایرج عبدالله پور، رضا سواری و بهنام تاج الدینی اعطا شد و اکبر بابایی به عنوان دبیر این هیات معرفی شد.

همچنین در این مراسم از خلیل حاصلی، معصوم چوداری، محمدرضا دباغی، قادر خاقانی، محرم حسن زاده، بهمن عبدلی، ابوالفتح حاجی پور، آرش بهروز ثانی، مجتبی تقی پور، مهدی چناقلو و خانم فاطمه آرنر به عنوان پیشکسوتان ورزش‌های ناشنوایان تجلیل شد.

۹۹۳۹/۳۰۷۲

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار