عضو شورای تهران: برخی مدیران شهرداری ۲ شغله هستند-مترجم - مترجم

عضو شورای تهران: برخی مدیران شهرداری ۲ شغله هستند-مترجم

به گزارش ایرنا وی روز سه شنبه در یکصد و چهل و هفتمین جلسه شورا افزود: اسامی این افراد فعلاً به طور امانت می‌ماند، هرچند بر روی سایت شفافیت برای شهروندان مشخص است.

نظری افزود: گرچه این اقدام برخلاف قانون ممنوعیت تصدی بیش از یک شغل است و تخلف محسوب می‌شود اما سوال دیگر اینجاست که حتی اگر قانونی نیز در این زمینه وجود نداشت، مگر در میان جوانان متخصص و متعهد فردی یافت نمی‌شود که برخی از افراد همزمان به ۲ پست منصوب شده‌اند؟

عضو شورای تهران ادامه داد: به این دسته از مدیران و معاون توسعه منابع انسانی شهرداری اخطار می‌دهم که هرچه زودتر نسبت به تعیین و تکلیف پست مازاد اقدام کنند و این مدیران از یکی از پست‌های مدیریتی خود استعفا دهند.

** از صنایع دستی حمایت شود

نظری همچنین با اشاره به برگزاری مراسم رونمایی از گذر صنایع دستی در خیابان استاد نجات اللهی(ویلا) طی روز گذشته گفت: از مسئولان میراث فرهنگی و شهرداری تهران می‌خواهم به رونمایی از یک تابلو در شهر بسنده نکنند و از صنایع دستی هنرمندان تهرانی که متأسفانه در سایه ازدحام ناشی از پایتخت بودن، کمتر مورد توجه قرار گرفته است، حمایت بیشتری انجام دهند.
نظری با بیان اینکه ۲ پرسش اساسی در این خصوص وجود دارد اظهارداشت: نخست آنکه تاکنون چقدر در فضاهای شهری به معرفی صنایع دستی کشورمان پرداخته شده است و به نظر می‌رسد می‌توان با کمک سازمان زیباسازی اقدام به معرفی و المان سازی از صنایع دستی و اکران و نصب آنها در نقاط مختلف شهر کرد.

وی ادامه داد: همچنین در اتفاق خوب دیروز به نام گذر صنایع دستی، چه تحولی در آن معبر نسبت به هفته قبل رخ داده است و به نظر می‌رسد باید اقدام خوب روز گذشته تکمیل و زیرساخت‌های لازم از جمله پیاده‌راه سازی خیلی زود فراهم شود.

تهرام/۷۲۴۴/ ۱۰۰۸

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار