شاخص گاز رسانی در استان اردبیل به 97 درصد افزایش می یابد-مترجم - مترجم

شاخص گاز رسانی در استان اردبیل به 97 درصد افزایش می یابد-مترجم

به گزارش ایرنا، ودود پناهنده روز پنجشنبه در آئین معارفه رئیس جدید شرکت گاز خلخال افزود: ۱۵۵ طرح گازرسانی روستایی در مناطق مختلف این استان در حال اجرا بوده و با تکمیل این طرح‌ها بخش قابل توجهی از خانوارهای روستایی از گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.
او با بیان اینکه هم اکنون هزار و ۲۳۶ روستای استان اردبیل گازدار هستند، گفت: در حال حاضر از مجموع ۱۴۲ روستای دارای سکنه خلخال ۷۶ روستا که ۹۳ درصد از جمعیت روستایی شهرستان را شامل می‌شوند، از گاز طبیعی برخوردار هستند.
او اظهار داشت: ۱۸ طرح گازرسانی روستایی در مناطق مختلف خلخال در حال اجرا است که با بهره برداری از این طرح‌ها و همچنین اجرای ۱۵ طرح مطالعه شده و آماده برای اجرای شرکت گاز استان اردبیل، شاخص بهره مندی جمعیت روستایی این شهرستان از گاز افزایش خواهد یافت.
معاون بهره برداری شرکت گاز استان اردبیل گفت: در حال حاضر ۲۹ هزار و ۵۰۰ مشترک شامل مشترکین گاز خانگی، ۹۹ واحد صنعتی و تولیدی و پنج واحد سوخت گیری سی ان جی از خدمات مناسب شرکت گاز خلخال بهره می‌برند.

در این مراسم با تقدیر از تلاش محمد جعفرزاده، رئیس قبلی شرکت گاز شهرستان خلخال موسی کریم پور به عنوان مدیر جدید این شرکت معرفی شد.

۷۱۱۹/‏۶۰۱۸

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار