«سه نفر از آمریکای جنوبی»؛ گروه جنجالی واتساپ-مترجم - مترجم

«سه نفر از آمریکای جنوبی»؛ گروه جنجالی واتساپ-مترجم

ستاره آرژانتینی آبی اناری‌ها نیمار را یک «پدیده» خواند و از ارتباط با وی در یک گروه در فضای مجازی خبر داد.

مسی به همراه نیمار و سوآرز برای مدت سه فصل یکی از بهترین مثلث‌های هجومی جهان را تشکیل می‌دادند و این همکاری تا پیش از جدایی مرد برزیلی در سال ۲۰۱۷ و پیوستنش به پاری سن ژرمن ادامه داشت.

آنها ۲ قهرمانی لالیگا، یک لیگ قهرمانان و ۳ جام حذفی را در کنار یکدیگر و در پیراهن آبی اناری‌ها فتح کردند.

و حالا پس از گذشت ۲ سال شایعات زیادی در خصوص بازگشت نیمار به نیوکمپ منتشر شده و افشاگری مسی در خصوص ارتباط با نیمار به شایعات رنگ و بوی حقیقت بخشیده است.

مسی در مصاحبه با فاکس اسپورتس آرژانتین اظهار داشت: در واتس آپ یک گروه سه نفره با سوارز و نیمار دارم؛ نیمار یک پدیده است و بله ما هنوز هم در ارتباطیم؛ اسم گروه هم «سه نفر از آمریکای جنوبی» است یا چیزی شبیه به این.

مسی آرژانتینی خود را برای مواجهه احتمالی با سوارز اروگوئه ای و نیمار برزیلی در کوپا امریکا آماده می‌کند اما کاپیتان آلبی سلسته همچنان نسبت به حذف از لیگ قهرمانان توسط لیورپول آزرده است.

وی در این خصوص اظهار داشت: اتفاقی که در لیورپول رخ داد شرم آور بود؛ اشتباهات مضحکی انجام دادیم؛ تا پیش از آن بازی فصل فوق العاده ای را سپری می‌کردیم و شکست مقابل لیورپول هیچ ارتباطی با سرمربی نداشت؛ او مقصر نبود بلکه ما در نوع نگرش به لیورپول باختیم.

مرد ۳۱ ساله کاتالان‌ها مدعی شد که تیمش از لحاظ ذهنی از تکرار سرنوشتی مشابه آنچه مقابل رم برای آنها رخ داده بود، وحشت داشتند و نتوانستند از تکرار آن جلوگیری کنند.

مسی در این باره تاکید کرد: هرگز تصور نمی‌کردم که داستان شکست مقابل آ. اس رم برای ما تکرار شود؛ نمی‌توانستیم اجازه دهیم دوباره به همان شکل شکست بخوریم؛ لیورپولی‌ها از لحاظ فیزیکی از ما قوی‌تر بودند و زمانی که گل اول را زدند همه ما به یاد رم افتادیم.

ورزشی **۳۹۹۱**۲۰۲۴

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار