سریال باخت های مکرر سپیدار قائمشهر در لیگ برتر-مترجم - مترجم

سریال باخت های مکرر سپیدار قائمشهر در لیگ برتر-مترجم

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم سپیدار قائمشهر روز جمعه در دیدار خانگی در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر میزبان تیم همیاری ارومیه بود و در نهایت با نتیجه ۳ بر ۲ بازی را به تیم حریف واگذار کرد.

در نیمه اول گل های همیاری ارومیه را سید راضیه موسوی در دقیقه ۱۵ و سمیرا اسماعیلی در دقیقه ۳۲ به ثمر رساندند.

در نیمه دوم گل های تیم سپیدار قائمشهر را هادیه کرد در دقیقه ۶۵ و زینب اسماعیلی جویباری در دقیقه ۸۶ به ثمر رساندند و گل سوم تیم همیاری ارومیه را هم فاطمه شبان در دقیقه ۷۰ به ثمر رساند.

در هفته هجدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان؛ تیم همیاری ارومیه مقابل تیم راه یاب ملل مریوان قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر چهار بازی را به تیم حریف واگذار کرد. این تیم تا هفته هجدهم رقابتها با ۱۷ امتیاز در رده هشتم جدول قرار داشت.

تیم سپیدار قائمشهر هم در هفته هجدهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال بانوان مقابل تیم زاگرس شیراز قرار گرفت و با نتیجه ۲ بر یک بازی را به تیم حریف واگذار کرد. این تیم تا هفته هجدهم رقابتها با چهار امتیاز در رده یازدهم جدول قرار داشت.

در رقابت های فوتبال برتر بانوان ایران ۱۲ تیم شرکت دارند و به صورت دوره ای با هم بازی می کنند و در پایان نیز ۲ تیم انتهای جدول راهی دسته یک می شوند که خطر سقوط تیم سپیدار قائمشهر را تهدید می کند.

/ ‏۱۸۹۹/‏۷۳۳۴

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار