سرپرست فدراسیون کشتی: شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا است-مترجم - مترجم

سرپرست فدراسیون کشتی: شرایط برای برگزاری انتخابات مهیا است-مترجم

«بهروز نعمتی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توافقی که با «مسعود سلطانی فر» وزیر ورزش و جوانان، «محمدرضا داورزنی» معاون وزیر ورزش و «سیدرضا صالحی امیری» رییس کمیته ملی المپیک صورت گرفته، مقرر شد که مجمع انتخاباتی فدراسیون نیمه اول تیر ماه برگزار شود.

وی همچنین در خصوص برگزاری اردوهای آمادگی تیم های ملی کشتی در همه رده های سنی نیز گفت: خوشبخانه اردوهای تیم های ملی در همه رده های سنی و در کشتی آزاد و فرنگی طبق برنامه برگزار می شود و جا دارد از کادر فنی تیم های ملی که شبانه روز برای موفقیت تلاش می کنند تشکر و قدردانی کنم. شرایط اردوها خوب است و ما نیز امور مربوط به پشتیبانی را انجام می دهیم و مشکل خاصی وجود ندارد.

نعمتی ادامه داد: طی این مدت سه اعزام بین المللی نیز انجام شد که تیم منتخب کشتی فرنگی به قزاقستان، تیم منتخب کشتی آزاد به جام ساساری ایتالیا و تیم منتخب جوانان نیز به صربستان اعزام شدند که هر سه تیم نیز نتایج خوبی کسب کردند.

وی همچنین در خصوص برخی نگرانی ها برای رنکینگ ملی پوشان کشتی به خصوص کشتی فرنگی گفت: به احتمال فراوان تعدادی از فرنگی کاران در ۲ یا ۳ وزن و البته با موافقت و نظر «محمد بنا» سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی به یک تورنمنت بین المللی اعزام خواهند شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در خصوص حمایت وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک از کشتی نیز اظهار داشت: کمیته ملی المپیک و وزیر ورزش و جوانان طی این مدت حمایت مالی خوبی داشتند و البته بخشی از هزینه ها نیز با کمک بخش خصوصی جذب شد و مشکلی نداریم و همه شرایط برای کسب نتایج تیم های ملی کشتی ایران در پیکارهای جهانی و آسیایی فراهم شده است.

وی در پاسخ کوتاهی به این سئوال که آیا برنامه ای برای دیدار با «نناد لالوویچ» رییس اتحادیه جهانی کشتی دارد یا خیر گفت: باید ببینم که چه پیش می آید.

نعمتی همچنین در خصوص بدهی واقعی فدراسیون کشتی نیز گفت: تاکنون مراجعه کنندگان زیادی برای دریافت طلب خود مراجعه کرده اند و البته از خزانه دار فدراسیون خواستم که لیست بدهی را تهیه کند و فکر می کنم امروز این لیست به دستم برسد.

وی در خصوص برخی انتقادات و حاشیه هایی که این روزها در اطراف این رشته وجود دارد گفت: گلایه ها همیشه وجود دارد اما اعتقاد دارم که باید کار کنیم و این قطار را سالم به مقصد برسانیم.

ورزشی **۱۰۶۷**۲۰۲۴

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار