رییس فراکسیون ورزش مجلس: درخشش بانوان ورزشکار در مسابقات جهانی، اعتماد به نفس جامعه زنان را تقویت می کند-مترجم - مترجم

رییس فراکسیون ورزش مجلس: درخشش بانوان ورزشکار در مسابقات جهانی، اعتماد به نفس جامعه زنان را تقویت می کند-مترجم

به گزارش ایرنا، محمدرضا تابش عصر جمعه با حضور در منزل فاطمه محیطی زاده؛ درخشش این بانوی اردکانی همراه با تیم ملی دو ومیدانی جوانان در مسابقات آسیایی و رقابت های جهانی دانش آموزی را تبریک گفت و اظهار داشت: وقتی تلاش و نبوغ جوانان با برنامه ریزی همراه شود منشا تحول و آثار ماندگاری خواهد شد.

وی تصریح کرد: سال ها پیش وقتی از حضو ر ورزشکاران اردکان در مسابقات آسیایی و جهانی صحبت می شد شاید خیلی ها رسیدن به جایگاه های بین المللی را برای آنان باور نداشتند ولی امروز ورزش شهرستان به سطحی رسیده که باعث افتخار و مباهات شده است.

تابش تصریح کرد: موفقیت یک دختر ورزشکار در مقایسه با ورزش آقایان مضاعف است و نشان می دهد که ورزش قائل به تبعیض نیست و چنانچه با لحاظ موازین شرع و قانون باشد، زمینه حضور بانوان نیز در این بخشی فراهم آمده و می توانند شگفتی ساز شوند.

نماینده مردم اردکان همچنین گفت: این موفقیت ها عمدتاً با تامین اعتبار از منابع داخلی شهرستان و کمک صنایع صورت گرفته و انتظار است وزارت ورزش و مدیران استانی نیز به وظایف خود برای حمایت از ورزشکاران پراستعداد و آینده دار عمل کنند.

در این دیدار رئیس اداره ورزش و جوانان، مدیر آموزش و پرورش، مدیرعامل باشگاه خاتم، رییس هیات دوومیدانی حضور داشتند.

فاطمه محیطی زاده رکورددار هفتگانه دوومیدانی جوانان کشور، توانست برای اولین بار در تاریخ ورزش استان یزد در رشته دوومیدانی به موفقیت های بزرگی دست یابد و ضمن کسب مقام چهارم همراه با تیم ملی جوانان کشور؛ رتبه پنجم مسابقات جهانی دانش آموزی را نیز بدست آورد.

۷۵۴۴/‬ ۶۰۱۴/‏‏
 

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار