راهپیمایی قدس امسال روز شکست طرح ننگین معامله قرن است-مترجم - مترجم

راهپیمایی قدس امسال روز شکست طرح ننگین معامله قرن است-مترجم

به گزارش ایرنا، ابراهیم عزیزی روز جمعه در سخنرانی روز قدس در یاسوج اظهار داشت: طرح معامله قرن (انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس) اهمیت و حساسیت راهپیمایی روز جهانی قدس امسال را بیش از سال‌های گذشته کرد و امروز مردم مسلمان و خداپرست کشور و به ویژه کهگیلویه و بویراحمد با حضور پرشور و یکپارچه خود نشان دادند که اجازه نخواهند داد آمریکا گستاخانه دست به چنین حرکت ننگینی بزند.

وی افزود: این طرح مایه رسوایی ترامپ، نتانیاهوی خبیث و دست نشانده‌های آنان است و این مثلث شوم شکست خواهد خورد و نمی‌تواند کوچک‌ترین ضربه‌ای به آرمان‌های فلسطین بزند و امت اسلام (فلسطین) بدون تردید پیروز خواهند بود.

عزیزی بیان کرد: باید امیدوار بود که پایان حکومت رژیم غاصب صهیونیست به فرموده امام به زودی محقق خواهد شد زیرا که قدرت آمریکا پوشالی است و سرنوشتی جز نابودی ندارد.

وی عنوان کرد: روز قدس یادگاری ارزشمند و ماندگار از بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) است که امروز مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم جهان را با استفاده از ظرفیت عظیم و پایان ناپذیر مسلمانان به هم صدایی با ملت فلسطین برای دستیابی به حق مشروع شان فرا خوانده است.

معاون طرح، برنامه و بودجه قوه قضائیه با اشاره به ارتکاب انواع جنایت‌ها از سوی رژیم جعلی صهیونیستی علیه ملت مظلوم فلسطین، گفت: امام خمینی (ره) ۴۰ سال قبل آخرین جمعه ماه رمضان را به عنوان روز جهانی قدس اعلام کرد.

وی ابراز داشت: در اصل‌های بسیاری از قانون اساسی حق طلبی، عدالت خواهی، حمایت از مستضعفان، مقابله با ظالمان، متجاوزان و جنایتکاران که مصداق بارز آن آمریکای جنایتکار، رژیم کودک کش صهیونیستی و دست نشانده‌های آنان در منطقه است، مورد تاکید قرار گرفته است.

عزیزی گفت: مسلمانان و آزادی خواهان جهان در این روز علیه رژیم نسل‌کش و غاصب صهیونیستی فریاد می‌زنند، در این روز وجدان همه مردم آزادی‌خواه جهان بیدار و تکلیفی مضاعف برای مسلمانان جهان است.

وی بیان کرد: روز قدس روز مقابله مستضعفان با مستکبران جهان اسلام است و این روز روزی است که اراده و همبستگی مسلمانان علیه کفر و ظلم به گوش جهانیان خواهد رسید.

معاون طرح، برنامه و بودجه قوه قضائیه عنوان کرد: ایران اسلامی به برکت ایمان به خدا و با رهبری مقام معظم رهبری در قله پیروزی راست قامت ایستاده است.

وی افزود: راه روشن پیروزی بر دشمن، مقاومت و مقابله است همانطوری که در سوره آل عمران آمده سلامت و امنیت در سایه استقامت است.

عزیزی عنوان کرد: امروز مذاکره با آمریکای جنایتکار به معنای معامله و کوتاه آمدن است و به گفته امام خامنه ای سم مهلک و درد بی درمان و ذلت و عقب گرد است.

راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد ساعت ۱۱ روز جمعه ۱۰ خردادماه و همزمان با سراسر کشور از میدان هفتم تیر، خیابان طالقانی، خیابان مسجد صاحب الزمان (عج) به طرف مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد و سخنران آن نیز ابراهیم عزیزی معاون طرح، برنامه و بودجه قوه قضائیه بود.

۹۸۶۸/۳۲۳۹

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار