دو و میدانی کاران خراسان رضوی شانس بسیار برای کسب سهمیه المپیک دارند-مترجم - مترجم

دو و میدانی کاران خراسان رضوی شانس بسیار برای کسب سهمیه المپیک دارند-مترجم

به گزارش روز سه شنبه روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مجید کیهانی در حاشیه سفر به استان خراسان رضوی و بازدید از چند مکان ورزشی در مشهد افزود: این استان قهرمانان خوبی همچون حسن تفتیان و شاهین مهردلان و در بخش بانوان مربی خوب و سطح بالایی همچون حمیده جوان دارد که شاگردان وی به سطوح مختلف ملی رسیده اند.

وی اظهار داشت: توان خوب خراسان رضوی در حوزه قهرمانی نشان می دهد این استان در زمینه نیروی انسانی مشکلی ندارد.

وی گفت: آسیب دیدگی تفتیان رفع شده و برای اعزام به مسابقات جهانی آماده می شود و برای کسب سهمیه المپیک تمرینات خود را ادامه می دهد.

کیهانی افزود: با شرایط خاصی که کشور دارد برنامه ها اولویت بندی می شود و اکنون برگزاری اردوهای متمرکز در دستور کار ما قرار ندارد وسعی می کنیم با استفاده از ظرفیت های داخلی ورزشکاران را به سطح آمادگی برسانیم.

وی اظهار داشت: با حضور فتاحی به عنوان مدیر کل جدید ورزش و جوانان در خراسان رضوی شاهد نگاه ویژه ای به ورزش دو و میدانی در استان هستیم و در زمینه توسعه زیرساخت ها در نقاط مختلف استان بویژه در تربت حیدریه، نیشابور و مشهد مجموعه های ورزشی مناسبی مهیا و آماده شده است.

سالانه حدود یک هزار و ۲۰۰ ورزشکار زن و مرد در رقابت های دو و میدانی کشور شرکت می کنند و ۶ هزار ورزشکار بیمه شده در این رشته ورزشی وجود دارد.

۳۲۲۱ / ‏‬ ۶۰۵۳

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار