دوراهی امتحان و والیبال پیش روی دانشجویان ارومیه-مترجم - مترجم

دوراهی امتحان و والیبال پیش روی دانشجویان ارومیه-مترجم

به گزارش ایرنا، دیدارهای این هفته عصر دیروز / جمعه / آغاز شد و امروز بسیاری از دانشجویان والیبال دوست این شهر با چشمانی خواب آلود و استرس امتحانات در سر جلسه امتحان حاضر شدند.

در این رقابت‌ها که برگزاری آن در نوع خود در ارومیه بی نظیر است، تیم ملی والیبال جمهوری اسلامی ایران با همه بازیکنان خود و در هر سه روز به مصاف حریفان می‌رود و دیدارهای بسیار جذابی با حضور تماشاگرام رقم می‌خورد.

شور این مسابقات به حدی در ارومیه بالاست که ۸ نقطه برای نمایش این مسابقات در سطح شهر از طریق تلویزیون‌های شهری در نظر گرفته شده که بیشتر آنها مملو از خانواده‌های مشتاق والیبال است و به قول معروف «جا برای سوزن انداختن نیست»؛ در چنین شرایطی بسیاری از دانشجویان از دیدن این مسابقات محروم هستند و به همان اندازه نیز از برگزارکنندگان امتحانات ناراضی.

بسیاری از دانشجویانی که امروز در جلسه امتحان حاضر شدند، عقیده دارند که با کمی خوش سلیقگی، مسئولان دانشگاه می‌توانستند این امتحانات را سه روز عقب بیاندازند تا دانشجویان دانشگاه‌های ارومیه از دیدن این دیدارها محروم نشوند.

رسول اکبری به عنوان یکی از دانشجویان علاقه مند والیبال به خبرنگار ایرنا گفت: دیروز / جمعه / همزمان با تماشای والیبال به درس نگاه می‌کردم ولی به هیچکدام نرسیدم؛ بسیاری از همکلاسی‌های من که عاشق والیبال هستند از درس خواندن عقب افتاده‌اند و امکان دارد که امتحان اول را با مشکل مواجه شوند.

احمد محمودیان نیز گفت: دیروز / جمعه / همراه با اعضای خانواده ام به پارک تخم مرغی در ارومیه رفتیم تا دیدار تیم‌های ایران و کانادا را ببینیم در حالی که امروز امتحان دارم.

وی اضافه کرد: مسئولان می‌توانستند که یکی از امتحانات را به زمان دیگری موکول کنند تا هزاران دانشجو به همراه خانواده‌هایشان دچار نگرانی نشوند؛ لیگ ملت‌ها برای نخستین بار به میزبانی ارومیه برگزار می‌شود و نباید از کنار آن به راحتی گذشت.

به گزارش ایرنا امروز دیدارهای روز دوم از هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال در ارومیه برگزار می‌شود و ایران به مصاف لهستان می‌رود؛ فردا نیز ایران میزبان تیم ملی روسیه در سالن ۶ هزار نفری غدیر خواهد بود.

۸۱۳۷/‏۳۰۷۲

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار