دشمن به دنبال نشان دادن ناکارآمدی نظام و ایجاد نارضایتی در مردم است-مترجم - مترجم

دشمن به دنبال نشان دادن ناکارآمدی نظام و ایجاد نارضایتی در مردم است-مترجم

به گزارش ایرنا، افشینی کریمی چهارشنبه در شورای اداری بخش کوزران با بیان اینکه تحریم ها و فشار اقتصادی آمریکا نیز در راستای همین برنامه است، گفت: دشمنان ما با انواع حیله ها از جمله خوراک خبری ناقص سعی می کنند تا حتی بین ادارات و نهادها و مردم با عناوین مختلف تفرقه ایجاد کنند تا به هر صورت ممکن مردم را ناامید کنند

وی با بیان اینکه ایجاد تفرقه و تضعیف ادارات و نهادها، بازی در پازل دشمن است، اظهار داشت: دشمن شناسی مطرح شده از سوی مقام معظم رهبری امر مهمی است که می تواند راهکاری اساسی برای اتحاد ادارات و نهادها و انسجام باشد.

کریمی هجمه ها و تخریب های علیه دولت را در همین راستا ارزیابی کرد و گفت: برخی گمان نکنند که تخریب دولت، تخریب جمهوری اسلامی نیست بلکه تخریب دولت نیز بخشی از همان تلاش دشمنان برای ناکارآمد جلوه دادن نظام دینی ماست و کسانی که دولت و نهادهای این کشور را تخریب می کنند بدانند که خواسته یا ناخواسته در بازی دشمن قرار دارند.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری کرمانشاه با بیان این مطلب که خوشبختانه ادارات، نهادها و مجموعه مدیریتی استان با انسجام کامل در حال تلاش و خدمت رسانی هستند، گفت: دشمن در کرمانشاه مایوس است، مجموعه مدیریتی استان با مدیریت و تلاش شبانه روزی استاندار زلزله را به یک فرصت برای خدمت و اتحاد تبدیل کرده است.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: تلاش مجموعه مدیریتی استانداری بر آن است که یک انتخابات سالم و پرشور برگزار کند و آنچه که خواسته و انتخاب مردم است را قطعاً ارائه خواهد کرد.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری کرمانشاه با تاکید بر این نکته که انتخابات برای نظام و مردم جمهوری اسلامی یک فرصت است، هشدار داد که همگان باید با هرگونه تفرقه و طرح مباحث تفرقه انگیز قومی و مذهبی مقابله کنیم.
‌شهرستان کرمانشاه بیش از نیمی از جمعیت ۲ میلیون نفری استان را در خود جای داده و دارای پنج بخشداری کوزران، سرفیروز آباد، ماهیدشت، بخش مرکزی و بیلوار است.
‌بخش کوزران با ۱۰۸ روستا و ۱۷ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری شهر کرمانشاه واقع شده است.

۸۰۶۶

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار