تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان مدعی جدی قهرمانی آسیاست-مترجم - مترجم

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان مدعی جدی قهرمانی آسیاست-مترجم

احمد پارو روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به عملکرد مناسب تیم در فصل گذشته که منجر به قهرمانی در لیگ برتر شد سعی ما حفظ بازیکنان فصل گذشته و کادر فنی است.

وی افزود: هماد سامری بعنوان سرمربی بومی برنامه های خود را برای تمدید قرارداد به باشگاه اعلام کرده و سعی ما اجرایی کردن برنامه های وی برای حضور پرقدرت در جام باشگاه های آسیا و لیگ برتر خواهد بود.

مدیر عامل امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان از این تیم بعنوان مدعی جدی قهرمانی در جام باشگاه های آسیا یاد کرد و گفت: رقابت در باشگاه های آسیا برای کسب عنوان قهرمانی سخت است ولی با توجه به پتانسیل مناسب بازیکنان می توانیم در این مسابقات مدعی اصلی قهرمانی باشیم.

پارو با اشاره به تقویت تیم پالایش نفت آبادان تصریح کرد: برای حضور پرقدرت در جام باشگاه های آسیا ضمن جذب بازیکن، 2 ملی پوش نیز جذب خواهیم کرد تا با توان بیشتری به مصاف حریفان آسیایی برویم.

وی افزود: طبق بخشنامه وزارت نفت نمی توانیم بازیکن خارجی جذب کنیم و باید با استفاده از توان بازیکنان بومی راهی مسابقات آسیا و همچنین لیگ برتر شویم هر چند بدون بازیکن خارجی در مسابقات آسیایی با مشکل مواجه می شویم.

پارو اظهار داشت: بازیکنان جدید را با نظر سرمربی تیم جذب خواهیم کرد تا تمرینات را برای حضور پرقدرت در مسابقات آسیایی بعد از ماه مبارک رمضان آغاز کنیم.

تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان قهرمان لیگ برتر ایران ابتدای مهرماه سال جاری برای کسب عنوان قهرمانی در مسابقات جام باشگاه های آسیا حضور خواهد یافت.

7104/6068

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار