تاکید نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر اهمیت عدالت محوری در فوتبال-مترجم - مترجم

تاکید نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بر اهمیت عدالت محوری در فوتبال-مترجم

«حجت الاسلام آل هاشم» در ابتدای این جلسه به برگزاری مسابقات فوتسال قهرمانی زیر ٢٠ سال آسیا در تبریز اشاره کرد و گفت: فوتبال و فوتسال از رشته‌های مهم و تأثیرگذار ورزش کشور هستند و باعث افتخار است که ایران از قدرت‌های برتر فوتسال آسیا و جهان است.
وی افزود: همچنین ایران درفوتبال ساحلی از کشورهای قدرتمند به شمار می‌آید و به ان توجه زیادی می‌شود.
نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه فوتبال همواره از ورزش‌های پرطرفدار و مورد توجه در کشور بوده است اضافه کرد: ما حضور مهدی تاج در فوتبال کشور را یک فرصت ارزشمند می‌دانیم با این وجود بر عدالت محوری در فوتبال کشور نیز تاکید داریم.
وی ادامه داد: همچنین معتقدیم فدراسیون فوتبال باید به دنبال توسعه فوتبال کشور و دور شدن از فضای دو قطبی باشد از این رو امیدواریم این اقدامات به شکلی انجام شود که علاقمندان به فوتبال در سراسر کشور از این حوزه رضایت داشته باشند و این پدیده موجب تقویت انسجام و همدلی در سطح کشور شود.
رئیس فدراسیون فوتبال نیز ضمن قدردانی از حمایت‌های حجت الاسلام آل هاشم اظهار داشت: ما تلاش می‌کنیم که همواره مشکلات فوتبال کشور در حوزه‌های گوناگون رفع شود و به دنبال اجرای عدالت در فوتبال هستیم.
تاج ادامه داد: البته برای رعایت عدالت تاکید داریم در مسابقات باید از سیستم کمک داور ویدئویی(VAR) استفاده شود تا دیگر شاهد اشتباهات تأثیرگذار داوری نباشیم.
وی اضافه کرد: همچنین لازم است مشکلات زیرساخت‌های ورزشگاه‌ها و مساله بلیت فروشی نیز هرچه سریع‌تر رفع و الکترونیکی شود.
به گفته وی فدراسیون فوتبال مسئول امنیت ورزشگاه‌ها نیست و تا زمانی که مشکل بلیت فروشی حل نشود و تماشاگران بیش از ظرفیت وارد ورزشگاه شوند این مسائل حل نخواهد شد.
به اعتقاد وی تا زمانی که بلیت فروشی الکترونیک نشود و با همین منوال مسابقات را برگزار کنیم ناجا نیز نمی‌تواند امنیت ورزشگاه ها را تأمین کند.
رئیس فدراسیون فوتبال درخاتمه از حسن توجه نماینده ولی فقیه دراستان آذربایجان شرقی تشکر و ابراز امیدواری کرد: درآینده نه چندان دور شاهد حل مشکلات فوتبال در کشور باشیم.
ورزشی **۹۱۴۴**۹۱۲۹

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار