تاب آوری رژیم اشغالگر قدس در برابر جبهه مقاومت کاهش یافته است-مترجم - مترجم

تاب آوری رژیم اشغالگر قدس در برابر جبهه مقاومت کاهش یافته است-مترجم

به گزارش ایرنا، محمد حسینی در سخنرانی پایان راهپیمایی روز جهانی قدس در بوشهر افزود: اگر روزی جنگ رژیم صهیونیستی اسرائیل با فلسطینیان ۲۲ یا هشت روز طول می کشید در آخرین بار در ماه های اخیر این جنگ ۴۸ ساعته و با اعلام آتش بس از سوی رژیم اشغالگر قدس پایان یافت.

وی بیان کرد: تغییر معادلات منطقه ای با بهره گیری از انقلاب اسلامی ایران رخ داده و اگر عده ای این تغییرات را نمی بینند باید بررسی کنند انقلاب اسلامی تا چه میزان در جهان نقش آفرینی داشته است.

حسینی ادامه داد: رژیم اشغالگر قدس در بدو حرکت خود قصد تمام خاورمیانه را کرده بود که با روشنگری حضرت امام در اعلام روز جهانی حمایت از ملت مظلوم فلسطین این روند متوقف شد.

وی ادامه داد: اسرائیلی ها در سال گذشته قصد تجزیه کردستان عراق و تشکیل پایگاهی جدید در نزدیکی مرز ایران داشتند که با حضور چند روزه سردار رشید اسلام در کردستان بدون پیاده کردن نیروی نظامی و تنها با راه گفت و گو آنها را هوشیار کردند.

حسینی افزود: عده ای در موضوع مقابله ایران با دشمنان در خارج از مرزها مثل ایستادگی در برابر داعش یا نمی دانند یا خود را به نادانی می زنند ولی باید درک کنند که حضور دشمن در خاک کشور خواری و ذلالت به دنبال دارد.

وی در بخش دیگری از خنان خود گفت: در ارتباط با مذاکره با آمریکا اگر تصور بر عقب نشینی و سازش باشد هزینه ایستادگی به مراتب پایین تر از تسلیم شدن در برابر خواسته های آنان است.

حسینی  بیان کرد: ترامپ تاریخ را نخوانده و تاجری که همواره در اندیشه کسب سود و منفعت است وگرنه در صورت آشنایی کامل با ملت ایران باید می دانست با خبر راهی شدن ناو هواپیمابر به منطقه مردم همیشه مبارز ایران دچار ترس و اضطراب نمی شوند.

حسینی افزود: ایران با سایر کشورها فرق دارد و تاریخ باشکوه این کشور از جمله ایستادگی دلیران تنگستانی در برابر انگلیسی‌ها بخوبی گواه این ادعاست.

وی ادامه داد: در این زمینه فرمان آتش به اختیار رهبر انقلاب در دریا و خشکی و آرایش نظامی جمهوری اسلامی بود که نشان داد ایستادگی ملت ایران در مقابل آمریکایی‌ها موضوعی جدی است که این رویکرد آنها را به عقب نشینی وادار کرد.

حسینی تاکید کرد: دموکرات و جمهوری خواه در آمریکا تفاوتی با هم ندارند ولی با این حال عده‌ای فکر می‌کنند دموکرات‌ها بیایند شرایط فرق می‌کند.

وی افزود: اینکه هزینه مقاومت و ایستادگی برابر آمریکا کمتر از سازش است در موضوع محدودیت در فعالیت های هسته ای نیز بخوبی نمایان شد.

حسینی بیان کرد: اگر در موضوع هسته ای برابر آمریکا کوتاه بیاییم آنها در ادامه دنبال مسایلی همچون فعالیت موشکی، حقوق بشر، حقوق زنان، حجاب و اسلام حواهند رفت.

وی گفت: آمریکایی‌ها قصد دارند در همه امور ایران ورود پیدا کنند که ما باید با عزم راسخ و براساس پیمان با امام پرچم برافراشته انقلاب را به صاحب اصلی آن برسانیم.

حسینی افزود: براساس آموزه های قرآنی، مهدوی، فاطمی و علوی باید در این مسیر راست قامت و جاودانه باشیم.

وی بیان کرد: براساس منویات رهبر معظم انقلاب در کمتر از ۲۲ سال دیگر غده سرطانی اسراییل برچیده و با افول آمریکا شاهد سرافرازی آزادی خواهان جهان خواهیم بود.

۷۲۱۲/6043

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار