امام جمعه یزد و نماینده خبرگان رهبری مردم را به حضور در راهپیمای روز قدس دعوت کردند-مترجم - مترجم

امام جمعه یزد و نماینده خبرگان رهبری مردم را به حضور در راهپیمای روز قدس دعوت کردند-مترجم

به گزارش ایرنا، آیت الله محمدرضا ناصری یزدی و آیت الله ابواقاسم وافی در پیام خود آورده اند: هفته آخر ماه مبارک رمضان روز قدس است روزی که از امام بزرگوار انقلاب خمینی بزرگ (ره) به یادگار مانده است و تا محو رژیم جنایتکار صهیونیستی ادامه خواهد یافت.

امسال روز قدس از ۲ ویژگی خاص برخوردار است، اول اینکه آمریکا به همراهی کشورهای مرتجع عرب و رژیم اشغالگر قدس در صدد برنامه ریزی برای ضمیمه کردن فلسطین مظلوم به سرزمین‌های اشغالی و سلب هویّت اصلی فلسطینیان و یکپارچه کردن یهودی نشینی این سرزمین‌ها تحت عنوان معامله قرن است که هدف آن تسلط اسرائیل غاصب بر سرزمین‌های عربی است.

دومین ویژگی قدس امسال شدت تحریم‌های آمریکا و فشار مضاعف به مردم شریف ایران است که به خیال خام خود بتوانند حمایت مردم را از نظامشان کمرنگ جلوه دهند و به اصطلاح مردم را به نوعی رودروی نظام جمهوری اسلامی قرار دهند. حاشا و کلاً که آرزو را باید به گور ببرند زیرا آنها نه مردم ایران را خوب شناخته اند و نه رهبری نظام را.

ادامه پیام به این شرح است:
شعار این مردم برای همیشه دوران این بوده است می‌میریم ولی ذلّت را نمی‌پذیریم و ما زیر بار توپ و تشرهای آمریکا نمی‌رویم و تا آخرین قطره خون خود از جمهوری اسلامی و رهبری آن حضرت آیت الله العظمی خامنه ای فاع خواهیم کرد.
کارشکنی‌های دشمن و تحریم‌ها و ضعف مدیریت‌ها و عدم نظارت کافی است مردم در صحنه می‌مانند و با رهبرشان بیعت دوباره می‌بندند که ایشان را تنها نمی‌گذارند و راه ورود دشمن را با جان و مال خود سدّ می‌کنند.
انتظار دارد مردم شریف استان یزد همواره و همپای دیگر هموطنان عزیز روز قدس را به صحنه بیایند و با راهپیمایی شکوهمند خود بر آرمان‌های به حق فلسطین مظلوم و ستیزه با زورگویان و قلدران و آدم کشان تأکید کنند، روز قدس از ایام الله است و ان شاء الله همه ما در بزرگداشت آن با حضور خود در راهپیمایی بکوشیم.

راهپیمایی روز جهانی قدس جمعه دهم خردادماه ۱۳۹۸ در ۸۰ حوزه شهری و روستایی استان یزد برگزار می‌شود.

تاکنون ده ها سازمان، نهاد و شخصیت های مختلف سیاسی یزد در پیام های جداگانه ای مردم روزه دار استان را به حضور با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس که همزمان با سراسر کشور برگزار می شود، دعوت کرد.

۷۵۳۶/‏‬ ۲۰۴۷/‏

مطالب مشابه با این مطلبکد آمار